Čo nás viedlo k založeniu tejto webovej stránky? 

V dnešnej dobe mnoho ľudí začalo bezhlavo podliehať trendu zdravého stravovania, rôznym diétam, častej návšteve fitness centier alebo behaniu. Niektorým tento zápal pre „lepšie JA“ vydržal maximálne mesiac. S vysvetlením, že nemajú čas, peniaze, náladu... A niektorí sa zmenia od základov a zostanú svojmu odhodlaniu či vytrvalosti verní po celý život bez ohľadu na vedľajšie okolnosti. Prečo sa spoločnosť rozdeľuje na dve úplne odlišné skupiny vytrvalcov? Prečo sa jedni vzdávajú a druhí napredujú?

                                                                                                                              *Rugged race 2014, Janka Jánošíková

Každý jeden výborný športovec bol raz na začiatku. Bez základov, bez poznatkov, bez skúseností. Ale s predstavou byť lepším ako bol. Po čase dokázal nadobudnúť vytrvalosť, húževnatosť, silu, no  pokiaľ by nemal vôľu, bol by stále na začiatku.

Sila nie je vo fyzickej schopnosti.
Je v neskrotnej vôli.

Vôľa pretvára naše myslenie. Ak budeme na nej pracovať, zocelíme tým nielen naše telo, ale aj ducha, ktorý nás potiahne dopredu pri najťažších chvíľach čakajúcich pred nami. Budeme silnejší, budeme zdatnejší. Vďaka vôli sa budeme stávať vytrvalcami.  

 

„Chceme vám povedať, že ak ste sa vydali na túto „fitway“ cestu,  pribaľte si
so sebou nielen fyzickú zdatnosť, ale aj vôľu, odhodlanie a úsmev na tvári. Každý z vás má jedinečnú šancu stať sa najlepšou verziou samého seba. Nepremárnite ju!“

 

Obe autorky webu sa aktívne venujú kondičným cvičeniam, každoročne sa zúčastňujú terénnych bežeckých súťaží, športových workshopov a popri tom organizujú skupinové, ale aj individuálne tréningy. Taktiež sa stali úspešnými spoluautorkami knižného bestselleru Z FITKA DO KUCHYNE 1, 2.

„Naša stránka vznikla na podnet mnohých žien a mužov, ktorí sa nás veľmi často pýtali na naše rady týkajúce sa cvičenia a stravy. Nevedeli, ako majú začať cvičiť, ako sa majú stravovať, ako sa motivovať. Prostredníctvom tejto cesty vám chceme pomôcť k vytúženej postave, úspešným premenám a novým úspechom.“ Vysvetľuje dlhoročná trénerka Janka.

 


 

„Poskytujeme vám zásobník efektívnych cvikov na všetky svalové partie. Tieto cviky si  môžete precvičiť priamo u vás doma a nepotrebujete ísť ani do posilňovne,“  pokračuje sparťanská kuchárka Betka a dodáva: 

 

 

 

„ Keďže celá drina sa netýka len cvičenia, ale najmä stravy, na našej stránke si môžete vybrať z bohatej ponuky receptov jedál pripravovaných z tých najlepších a najzdravších surovín.“

 

Dúfame, že bude naša webová stránka pre vás inšpiráciou a začiatkom k premene na vytrvalca! ;)

 

 

Neváhaj a poď si zacvičiť s kondičnou trénerkou JANKOU JÁNOŠÍKOVOU! 

Viac info tu: www.fitcvicenie.sk/